داستان ما

شرکت فنی مهندسی پارسیان توسعه با هدف فعالیت در زمینه های فنی مهندسی در سطح استان تاسیس و مشغول به کار می باشد.تجربه سالیان متمادی مدیران و گروه فنی این مجموعه شرکت را به یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه صنعت مبدل نموده تا جایی که بسیاری از پروژه های دولتی و بخش خصوصی توسط تکنسین ها و کارشناسان این مجموعه در سطح استان راه اندازی گردیده است.این شرکت خدمات خود را در سه بخش زیر ارائه می نماید :
برنامه اصلی proline (پرولاین) در حال حاضر ارتقا کیفیت محصولات خود است. این مجموعه سعی دارد تا این زمینه را برای همه مشتریان خود فرآهم کند که امکان دسترسی به محصولاتی با کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب را داشته باشند.

2. تاسیسات صنعتی و شبکه های انتقال و توزیع فشار ضعیف و متوسط : طراحی و ساخت و مونتاژ تابلوهای برق صنعتی , plc , اجرای سیتم های وایرینگ , سرکابل , سیستم ارت , اجرای موتور خانه و تعمیر و نگهداری تاسیسات برودتی و حرارتی.

  1. بخش سیستم های اتوماسیون صنعتی و خانگی : دوربین های مدار بسته و ضبط و انتقال تصویر مانیتورینگ و کنترل از راه دور با گوشی همراه و اینترنت, شبکه مرکز تلفن سانترال اعلام حریق , کنترل تردد.

3. بخش خدمات شهری : روشنایی و نور پردازی اماکن عمومی.

visit

بازدید از محل

بازدید رایگان از محل شما توسط متخصص در شهر مشهد.

پشیبانی و مشاوره رایگان

پشتیبانی

پشتبانی 24 ساعته و تخصصی برای تمامی مشتریان.

advice

مشاوره

مشاوره رایگان و تخصصی از طریق سایت و تماس با مشاور.

GARANTI

گارانتی

گارانتی تمام محصولاتی که از فروشگاه خرید میکنید.

401 تعداد مشتریان
1500 پروژه های انجام شده
15 پروژه های درحال انجام
13 تعداد کارمندان
نگاهی کوتاه به ...
ثمره تلاش بی وقفه یونیت کالا

برای ارتباط با ما و درخواست انجام پروژه های شما میتوانید با لینک های زیر با ما در ارتباط و یا با شماره تماس های ثبت شده تماس بگیرید.

همچنین برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید از طریق مشاوره رایگان فرم پرکنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.