میخوایم توی این مقاله بگیم داستان اینترنت ماهواره ای چیه و از کجا اومده؟

این اینترنت عصر جدیدی از ارتباطاته و قراره تحول بزرگی باشه. به صورتی که عمل فیلترینگ رو بی معنا میکنه طبقه ادعای اسپیس ایکس(spase X) سراسر دنیا به ماهواره های این شرکت میتونن متصل بشن و ما میتونیم سرعت 100 برابری نسبت به اینترنت ایران تجربه کنیم.

اینترنت ماهواره ای از سال 2012 توسط دو شرکت هیوزنت و ویاست رونمایی شده و تا به امروز توسط این دو شرکت ارائه می شده. ولی ماهواره هایی که ایکس معرفی کرده پهنای باندی چند برابری و سرعت تاخیر کمتری دارد. و همچنین در سراااااسر دنیا امکان اتصال وجود دارد.

 

 

بررسی جامع این ماهواره ها

در همین لحظه در دبی درصد زیادی از نمایندگان تجهیزات ماهواره ای اقدام به ثبت سفارش کرده اند و احتمالا تا دو ویا سه ماه آینده پک های spase X وارد بازای ایران می شود.

برای اتصال به این ماهواره ها شما نیاز به پک های ایکس رو دارین که طبق گفته این شرکت نیازی به مهارت خاصی ندارد و خود شما میتوانید به راحتی این پک ها را راه اندازی کنید.

قیمت هر پک حدود 499 دلار و شارژ ماهیانه آن 100 دلار اعلام شده چیزی حدود 5 میلیون هزینه راه اندازی این سرویس است.

و باید در نظر گرفت هر دستگاه قابلیت اتصال 200 یوزر با سرعت 100 برابری اینترنت ایران دارد. این سیستم به صورت wifi قابل اتصال به دستگاه های شما است.

و یک قابلیت کاربردی و دوست داشتنی این سرویس اینه که پارازیت های زمینی نمیتونن باعث از کار افتادن این دستگاه ها بشن به گفته اسپیس ایکس قطر هر دستگاه 70 سانتی متر و به ازای هر 10 سانتی متر یک سیگنال درریافت میکند. تا به امروز 40% ماهواره ها پرتاب و به مدار اضافه شده اند.

دیش ها دارای مکانیزمی می باشند که با چرخیدن قوی ترین سیگنال را پیدا می کنند و به آن متصل می شوند.

مهندسین spase X به کاربران خود اطمینان خاطر داده اند که این دیش ها مانند دیش های دیتا که النبی دارند

قابل شناسایی و ردیابی نیستند.

به تازگی خبری منتشر شده که ماهواره های استارلینک شرکت spase X در بخشی از ایران قابل دسترسی است. در حال حاضر تهران و کرج امادگی استفاده از این تکنولوژی را دارند.

یونیت کالا همراه همیشه شما قصد دارد این سیستم فوق پیشرفته رو پیش فروش کند
شما میتوانید مشخصات خود را ثبت کنید و بدون هزینه ای این محصول را پیش خرید کنید و بعد از ثبت مشخصات شما و تماس مشاوران ما با شما سفارش نهایی شده و در اولین فرصت این پک در اختیار شماست.